Balotelli tõi Milanile skandaalse võidu (3)

Mario Balotelli lõi oma Milani debüüdil kaks väravat ja aitas oma unistuste klubi võiduni Udinese vastu.

Reedel ametlikult Milaniga liitunud Mario Balotelli on korduvalt tunnistanud, et on Milani fänn ning sai seetõttu fännide väga sooja vastuvõtu osaliseks.

Kodumängus Udinese vastu kuulus ta kohe algkoosseisu ning oli osa Milani ülinoorest ründeliinist, kuhu mahtusid ka M'Baye Niang ning Stephan El Shaarawy.

Kogu tähelepanud suutis aga Balotelli endale röövida ning sellele aitas veelgi kaasa fakt, et just tema oli 25. minutil see mees, kes Milani juhtima viis.

Balotelli tundis end kodumaal mugavalt, aga mängu domineerinud Milan lubas teise poolaja keskel Udinesel viigistada, kui Giampiero Pinzi tegi skoori Luis Murieli söödu järel.

Milan pani Udinese lõpuminutitel suure surve alla, kuid võiduvärav saadi tänu skandaalse penalti. Kaitsja suutis karistusalas niites El Shaarawy'lt palli puhtalt ära võtta, aga kohtunikud ei suutnud seda näha ja Milanile anti penalti, mille Balotelli külma rahuga realiseeris.

Tabelis tõstis see 2:1 võit Milani mööda linnarivaalist ja Balotelli endisest koduklubist Interist, kes oli täna kaotanud Sienale.

Milan - Udinese 2:1 (1:0)