Barcelona purustas kaotusseisust Atletico (0)

Barcelona jäi Falcao värava tõttu Madridi Atletico vastu kaotusseisu, kuid suutis suure võiduga kasvatada edu nii Atletico kui ka Reali ees.

Kahe liidri duelli asus Camp Noul juhtima Atletico Madrid, kui Falcao 31. minutil väravavõrku sahistas.

See edu kestis aga kõigest viis minutit, sest 36. minutil murdis teisel pool väljakut Adriano äärelt sisse ning keerutas fantastilise löögi tagumisse ristnurka.

Juba poolajaks asus Barcelona tänu Sergio Busquetsi väravale juhtima ning teisel poolajal vormistas järjekordse duubliga 4:1 võidu Lionel Messi, kelle aastas löödud väravate arv tõusis seega 90 peale.

Madridi Real libastus kodus

Sel hooajal väga tujutult mängiv Madridi Real jäi samal ajal taaskord hätta ning tundub aina kindlam, et nad ei suuda sel hooajal Barcelonale tiitlikonkurentsi pakkuda.

Espanyoli vastu jäi Real avapoolajal kaotusseisu, kui korduvalt üksi mitmele kaitsjale peavalu valmistanud Sergio Garcia kena löögi tagumise posti kõrvale kõmmutas.

Vahetult enne pausile minemist suutis Real läbi Cristiano Ronaldo värava viigistada ning teist poolaega alustati tänu Angel Di Maria sekkumisele väga hea tempoga, mille tasuks saadi ka 2:1 juhtvärav, mille autoriks oli Fabio Coentrao.

Pärast Coentrao tabamust oli mäng mõneks ajaks nii selgelt Reali kasuks kaldunud, et kolmas värav tundus vaid aja küsimus, kuid üsna varsti hakkas hoog raugema.

Lõpuminutitel oli Real juba omamoodi surve alla jäänud ning pidigi lõpuks viigipunktiga leppima, sest paar minutit enne mängu lõppu oli nurgalöögi järel täpne vahetusest sekkunud Espanyoli ründemees Juan Albin.

See tulemus jätab Madridi klubi Barcelonast 13 punkti kaugusele ning praeguseks hetkeks on Jose Mourinho juhendatavad minetanud rohkem punkte, kui terve eelmise hooaja peale kokku.