Bale sai püssi paukuma, Ronaldolt kübaratrikk (12)

Hispaania meistriliiga 11. vooru teisel mängupäeval hävitas Real Madrid Sevilla 7:3. Cristiano Ronaldo sai kirja kübaratriki ning Gareth Bale ja Karim Benzema kaks väravat.

Bale, kes sai palju kriitikat viimases liigamängus Barcelona vastu, tõestas, et 91 miljonit eurot polnud tema eest ilma asjata välja käidud.

13. minutil saatis endine Tottenhami staar palli uhke kaarega vastaste väravavõrku, kõigest 13 minutit hiljem oli mees taas täpne, kui karistuslöögist tulnud pall võttis Sevilla kaitsjast rikošeti ning maandus külalismeeskonna väravavõrgus.

Neli minutit hiljem teenis Isco Realile penalti, mida asus lööma Cristiano Ronaldo, kes palli kindlalt Beto selja taha saatis.

Sevilla aga ei andnud alla ning 36. minutil tõmbas Sergio Ramos karistusalas maha Diogo Figueirase ning Ivan Rakitic realiseeris penalti. Kaks minutit hiljem kasutas Sevilla ründaja Baca ära segaduse Reali karistusalas ning vähendas vahe minimaalseks.

Teisel poolajal jätkas Real uue hooga ning 53. minutil lõi Karim Benzema Gareth Bale'i söödust kodumeeskonna neljanda värava. 61. minutil oli taas täpne Ronaldo, saates Gareth Bale'i tsenderduse Sevilla võrku.

Väravatesadu jätkus ka peale seda ning 63. minutil lõi Ivan Rakitic oma teise värava, vähendades kaotusseisu kahele väravale. 72. minutil vormistas Ronaldo aga kübaratriki, kui purjetas üksi Sevilla karistusalasse ning saatis mänguvahendi vastaste võrku.

73. minutil tegi Ronaldo karistusalas vea Figueirase vastu ning penaltit asus lööma Ivan Rakitic, kes palli aga üle värava saatis. Sevilla pidi mängu lõpetama kümnekesi, kuna 75. minutil teenis teise kollase kaardi Stephane M'Bia. 80. minutil sai oma teise tabamuse kirja Karim Benzema, viies Reali juhtima juba 7:3.

Õhtu teistes kohtumistes sai oma esimese võidu Almeria, alistades võõrsil Valencia, Osasuna võitis kodus Rayo Vallecanot ning Real Sociedad ja Valladolid mängisid 2:2 viiki.